500 636 900
Nowy Oltaszyn - Wspólna
Wybierz nasz dom i sprawdź…
Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Przestrzeń jest ważna, ale jeszcze ważniejsza jest przestrzeń dobrze zagospodarowana, czyli taka, która najlepiej dostosowana jest do naszych codziennych potrzeb, i która sprawia, że nawet w nowym miejscu od razu czujemy się jak u siebie. Podjęliśmy, więc wyzwanie zaprojektowania jednego domu w kliku wersjach, dając możliwość wyboru przyszłym lokatorom odpowiedniego dla nich układu wnętrza. Chcemy tworzyć miejsca, w których będzie się żyć dobrze, wygodnie i szczęśliwie. Wybierz dom, który najlepiej do Ciebie pasuje, a My zrealizujemy wybrany przez Ciebie projekt.

Sztuka szczęśliwego życia

Projektując trzy różne układy wnętrza domu inspirowaliśmy się skandynawskimi filozofiami, które wprowadzają do codziennego życia harmonię, porządek i równowagę. Stały się już nie tylko sposobem na codzienne funkcjonowanie, ale również określonym stylem projektowania wnętrz, a nawet architektonicznym trendem determinującym określony układ mieszkań i domów.

Z przyjemnością prezentujemy nasze 3 różne projekty: typ HYGGE stawiający na domowe zacisze i rodzinną atmosferę, typ LAGOM promujący optymalną, zrównoważoną przestrzeń, gdzie wszystko dopasowane jest „w sam raz” oraz typ SISU idealny dla tych, którzy hołdują pracowitości, ale cenią spokój, prostotę i niezależność.