500 636 900
Nowy Oltaszyn - Wspólna
Stawiamy na ZIELONE

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji Nowy Ołtaszyn Park powstanie tzw. Klin Wojszycki, czyli ponad 63 hektarowy park, który będzie dobrze zaprojektowanym terenem rekreacyjnym ze ścieżkami rowerowymi i rolkarskimi, placem zabaw oraz siłownią terenową.

POZNAJ OKOLICĘ I ZIELONY KLIN

Na terenie osiedla Nowy Ołtaszyn Park zajdą się dwie, osobne strefy zielone dające dzieciom przestrzeń do gier i zabaw, a dorosłym lokatorom miejsce do wspólnej integracji. Wszystkie mieszkania na parterze i zdecydowana większość mieszkań na piętrze posiada własny ogród.

Dajemy PRZESTRZEŃ

Metraże mieszkań na osiedlu „Nowy Ołtaszyn Park” zaczynają się od 70 m2. W Lokalach zlokalizowanych na piętrze dodatkowo znajdzie się antresola, która zwiększy możliwości aranżacyjne. Budynki będą znajdować się w większej, niż to się dzieje standardowo, odległości od siebie, aby uniknąć wrażenia zaglądania sąsiadom do okien.

WYBIERZ MIESZKANIE
Dbamy o BEZPIECZEŃSTWO

Na osiedlu „Nowy Ołtaszyn Park” zajdzie się monitoring i tzw. inteligentna strefa wjazdowa (szlaban otwierany po rozpoznaniu rejestracji samochodów wszystkich mieszkańców z bazy danych lub za pomocą kodu sms).

Wybieramy FUNKCJONALNOŚĆ

Mieszkanie musi być przede wszystkim wygodne, a wygodne jest wtedy kiedy jest funkcjonalne. Zawsze stawiamy na takie projekty, które dadzą Państwu wiele opcji aranżacyjnych. W naszych przestrzeniach będą mieli Państwo szanse urządzić przestronny salon z kuchnią, gdzie cała rodzinna będzie mogła wspólnie gotować. Będzie szansa na jadalnie z wielkim stołem, dla rodzin ceniących wspólne posiłki. Dla pracujących w domu znajdzie się przestrzeń na gabinet, a ci którzy potrzebują się wyspać będą mogli mieć sypialnie z wielkim, wygodnym łóżkiem. W końcu każdy lokator, to inne potrzeby.